top of page

Sistem Nasıl Çalışır ?

3D Fabrika'm size dijital bir süreç sunar. Müşteri ve üretici temasının minimumda tutulduğu, işin onaylanmasından itibaren süreç sorumluluğunun 3D Fabrika'm şirketinde olduğu iş modelidir. 

Bu sistem hızlı üretim, üretimin sürekliliği ve uygun maliyet gibi avantajlar sağlamaktadır. Böylelikle üretim yapan, ar-ge çalışmalarında bulunan, baskı ve tarama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin kolaylıkla hizmet çözümlerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Süreç İçeriği

Fiyat Al sekmesinde açılan forma öncelikle kişisel, iletişim bilgilerinizi girmelisiniz. Bu sizinle temasa geçebilmemiz için önemlidir. Verileriniz sistemimizde KVKK gereğince korunmaktadır. 

Ardından almak istediğiniz hizmeti seçerek, hangi alanda işlem yapacağınızı ve detaylarını seçiyorsunuz. 

Son olarak sisteme, almak istediğiniz hizmete dair dosyaları yüklüyorsunuz. 3 Boyutlu Baskı için .STL uzantılı dosyalarınızı ; Tarama ve Tersine Mühendislik hizmeti için taramasının yapılmasını istediğiniz parçanın farklı açılardan ve yanında ilişkilendirilebilecek ölçü aleti konularak çekilmiş fotoğraflarını ; Lazer kesim için kesimini talep ettiğiniz .DWG uzantılı dosyalarınızı ve "NOT" kısmına hangi malzemeden, kaç mm kalınlıgında olacağını paylaşarak başvurunuzu tarafımıza iletebilirsiniz. 

Uzmanlarımız talebinizi inceledikten sonra sizlere fiyat ve termin bilgisi olarak geri dönüş sağlayacaktır. Ödeme ile verdiğiniz onaya binaen termin süreniz başlamış olur.

 

3D Baskı ve Lazer Kesim hizmetleri için ürünleriniz hazır olduğunda tarafınıza kargosu çıkartılır ve sizlere kargo takip numarası paylaşılır. 

Tarama hizmeti için yine onayınız ile beraber belirttiğiniz adresinizden sizden onay alınarak parçanız teslim alınır. Parçanızı arkadaşımız teslim aldığından itibaren termin süreniz başlamış olur. Dosyalarınız hazırlandıktan sonra tarafınıza online olarak paylaşılır, numuneleriniz ise alındığı adrese yeniden teslim edilir. 

Bütün işlemler süresince 3D Fabrika'm sizi SMS ile bilgilendirir. "Parçanız teslim alındı." , "Tasarımlarınız şuan üretim sürecinde." gibi SMSler ile bilgilendirilirsiniz. 

online-test.png

Başvurunuzu sistem üzerinden eksiksiz olarak yapmalısınız. Kişisel bilgileriniz ve almak istediğiniz hizmet dökümanlarını bizlere gönderiyorsunuz. 

3d-printer.png

Paylaştığınız tasarımlar üretime alınır. Uygun üretim teknolojisi seçilerek süreç başlar. Süreç içerisinde tasarımlarınızın imalatına dair SMS ile bilgilendirilirsiniz.

confirmation.png

Uzmanlarımız sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Fiyat bilgisi ve termin süresi içeren bir e-posta alacaksınız. E-Postadaki sekmeden ödemenizi yaparak onaylamış olacaksınız. 

free-delivery.png

Üretimi tamamlanan veya tarama işlemi tamamlanan ürünler yeniden belirttiğiniz adrese tarafımızca ücretsiz olarak kargolanır. 

bottom of page